БестаMед е партньорът, на когото можете да се доверите

АЦЦ еф.табл.600 mg х 10

Лекарствена форма: 600 mg ефервесцентни таблетки

Активно вещество: Ацетилцистеин

Съдържание на активното вещество: 600 mg Ацетилцистеин

Какво представлява АЦЦ еф.табл.600 mg х 10 и за какво се използва:

АЦЦ съдържа активното вещество ацетилцистеин и втечнява гъстия секрет в дихателните пътища. АЦЦ 600 mg ефервесцентни таблетки се използва за втечняване на секрета и облекчаване на кашлицата при бронхити, причинени от простуда при юноши над 14 години и възрастни.

Как изглежда Афламил саше 100 mg x 20 и какво съдържа опаковката:

АЦЦ 600 mg ефервесцентни таблетки са бели, кръгли таблетки, с делителна черта от едната страна, без неравности, с аромат на къпини.