БестаMед е партньорът, на когото можете да се доверите

Нурофен Стопколд табл. 400 мг/30 мг х 12

Лекарствена форма: 200 mg/ 30 mg филмирани таблетки

Активно вещество: Ибупрофен (Ibuprofen) / Псевдоефедринов хидрохлорнд (Pseudoephedrine hydrochloride)

Съдържание на активното вещество: 200 mg Ибупрофен (Ibuprofen) / 30 mg Псевдоефедринов хидрохлорнд (Pseudoephedrine hydrochloride)

Какво представлява Нурофен Стопколд табл. 400 мг/30 мг х 12 и за какво се използва:

Нурофен Стопколд съдържа ибупрофен, който принадлежи към групата на нестероидните противовъзпалителни и антиревматични лекарствени продукти (НСПВС). НСПВС осигуряват облекчение като променят отговора на организма към болка, възпаление и висока температура.

Псевдоефедринът оказва съдосвиващо действие на кръвоносните съдове и облекчава симптомите при запушен и течащ нос.

Нурофен Стопколд е ефективен при течащ или запушен нос и синуси, облекчава болката, главоболието, температурата, както и дискомфорта при болки в гърлото.

Как изглежда Нурофен Стопколд табл. 400 мг/30 мг х 12 и какво съдържа опаковката:

Опаковка Нурофен Стопколд съдържа 12 или 24 таблетки. Не всички опаковки са пуснати на пазара.